Nr katalogowy: 333

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 333

Pejzaż z Lanckorony, 1995

olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł