Nr katalogowy: 359

Jacques CHAPIRO (1887-1962)

Nr katalogowy: 359

Śmierć

olej, płótno; 27 x 35 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: " LE MORT" / Jacques Chapiro
estymacja: 4 500 - 5 500 zł