Nr katalogowy: 357

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 357

Trochę o Ikarze, 1968

olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 1968;
estymacja: 7 000 - 10 000 zł