Nr katalogowy: 355

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 355

Projekt kostiumu Murat do spektaklu Czupurek wg Benedykta Hertza, 1958

akwarela, ołówek, gwasz, papier; 35,5 x 24,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: MURAT / mbog 58.
estymacja: 1 100 - 1 500 zł