Nr katalogowy: 333

Bernard PIETRAGA (ur. 1994)

Nr katalogowy: 333

Movement 24, 2019

akryl, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: B. Pietraga (czerwienią);
estymacja: 2 000 - 3 000 zł