Nr katalogowy: 342

Lucjan MIANOWSKI (1933 Strzemieszyce - 2009 P

Nr katalogowy: 342

Kula (Sfera), 1972

litografia barwna, papier; 76 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 72, l. d.: Epr. d'artiste.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł