Nr katalogowy: 368

Magda Karbowiak BENEDA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 368

Upalne lato nad Bałtykiem

olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. p.d.: M. Beneda;
estymacja: 4 000 - 4 500 zł