Nr katalogowy: 348

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

Nr katalogowy: 348

Erato, 1967

akwaforta, papier; 15 x 10 cm (odcisk płyty);
sygn. i opis ołówkiem u dołu: Erato - akwaforta - inv. Leszek Rózga/ 1967
estymacja: 600 - 900 zł