Nr katalogowy: 331

Judyta SOBEL (1924-2012)

Nr katalogowy: 331

Martwa natura z jabłkami

olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. l. d.: J. SOBEL.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł