Nr katalogowy: 321

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1999)

Nr katalogowy: 321

Dachy, 1965

akwarela, tusz lawowany, karton; 32 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: F.Hayder 1965.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł