Nr katalogowy: 338

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 338

Błękitna suita, 2001

akwarela, kredka, papier; 49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Kraupe, dat. l. d.: 2001.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł