Nr katalogowy: 335

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 335

Podwójna gra

litografia barwna, papier; 43 x 32,5 cm;
sygn. w kompozycji, p. g.: Lebenstein (ołówkiem), l. g.: 88/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł