Nr katalogowy: 1311

Krzysztof PATALAS (ur. 1961)

Nr katalogowy: 1311

Kwiat, 2018

olej, akryl, patynowany złotem; 90 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: OPAT ALES / "Kwiat".
estymacja: 2 000 - 2 600 zł