Nr katalogowy: 1308

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1308

Bez tytułu (48), 2017

olej, akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz'17;
estymacja: 900 - 1 200 zł