Nr katalogowy: 1307

Włodzimierz TERECHOWICZ (ur. 1933)

Nr katalogowy: 1307

Martwa natura z cytrynami

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ TERECHOWICZ oraz inicjał wiązany.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł