Nr katalogowy: 1303

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 1303

Bez tytułu, 1999

olej, płyta pilśniowa; 120 x 150 cm; sygn. i dat. p. d.: Tobis 99;
na odwrocie, na oprawie nalepka z kolekcji oraz numer inwentaryzacyjny.
estymacja: 7 000 - 9 500 zł