Nr katalogowy: 1302

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 1302

Window blind, 2001

olej, płótno, 100 x 140 cm,
na odwrocie opis autorski: “AKT” 140 x 100/ olej, płótno/ Tobis 2001
estymacja: 7 000 - 9 000 zł