Nr katalogowy: 355

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 355

Przygoda w przestworzach, 2017

olej, płótno; 70 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: JACEK SROKA 25 K 32 / 2017 / PRZYGODA / W PRZESTWORZACH.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł