Nr katalogowy: 347

Aleksander KOZERA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 347

Dolina 3 - dyptyk, 2006

akryl, olej, płótno; 149 x 360 cm (wymiar całości);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ALEKSANDER KOZERA / DOLINA 3 / AKRYL, OLEJ / 2006.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł