Nr katalogowy: 338

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 338

Z cyklu: Kosmogonie, 1996

olej, płótno; 185 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: LECH KOŁODZIEJCZYK / OLEJ / KOSMOGONIE / 2006.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł