Nr katalogowy: 332

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

Nr katalogowy: 332

Ukrzyżowanie, 1987/1988

olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: W. DAMASIEWICZ / ol. "UKRZYŻOWANIE" / 120 AE 100;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł