Nr katalogowy: 321

Gerhard BIRKHOFER (ur. 1947)

Nr katalogowy: 321

Bez tytułu, 1999

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Gerhard / Birkhofer / 1999.
estymacja: 16 000 - 21 000 zł