Nr katalogowy: 316

Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 316

Spuren des Menchen XI, 1992

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: AIPIWARSKI 1992.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł