Nr katalogowy: 306

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 306

Namiętność - Kobieta, 1975

akryl, płótno; 92 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "Namiętność-Kobieta" 75
estymacja: 35 000 - 40 000 zł