Nr katalogowy: 1302

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 1302

Bez tytułu

litografia, papier; 73 x 51 cm;
sygn. u dołu: Litografia 4/10 H Opałka (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł