Nr katalogowy: 330

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 330

Akt, lata 70./80. XX w.

technika własna graficzna, papier; 56 x 27 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: St. Borysowski (ołówkiem).