Nr katalogowy: 329

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 329

Kompozycja nr 2, lata 70./80. XX w.

technika własna graficzna, papier; 41 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: St. Borysowski (ołówkiem);
Grafika przed konserwacją.