Nr katalogowy: 328

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 328

Pożegnanie z bronią, z cyklu: „Graffiti”, 1986

olej, płyta; 101 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: SOBOCKI86;