Nr katalogowy: 326

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 326

Akt, 1979

olej, płótno; 107 x 136 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi po środku: AZ (monogram wiązany) 1979;