Nr katalogowy: 321

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 321

Mama Zorro i niegrzeczny chłopiec, 2013

olej, płótno; 30 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: SROKA 2013;