Nr katalogowy: 320

Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

Nr katalogowy: 320

Chłopcy na kocyku, 1990

olej, płótno; 45 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZbMaciejewski 6 II 1990;
na odwrociu podpis autorski: Zbysław Marek / Maciejewski.