Nr katalogowy: 317

Konstanty GORBATOWSKI (1914-1984)

Nr katalogowy: 317

Miasto V, 1984

olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. p. d.: K.Gorbatowski, dat. l. d.: 1984;
opisany, na odwrociu, na płótnie: 51 00 / MIASTO V.