Nr katalogowy: 315

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

Nr katalogowy: 315

Malarstwo materii, 1959

olej, płótno; 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59;