Nr katalogowy: 303

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 303

Pejzaż mazowiecki, 2008

olej, płótno; 90 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dominik; na odwrociu na płótnie napis autorski: DOMINIK 2008 / PEJZAŻ MAZOWIECKI / OL. PŁ. 90 x 110.