Nr katalogowy: 1317

Zdzisław KŁOSIŃSKI (1918-1982)

Nr katalogowy: 1317

Orka, 1975

olej, deska, 28,5 x 47,5 cm;
sygn. l. d.: Z. KŁOSIŃSKI 75;