Nr katalogowy: 1313

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1313

Bez tytułu (84), 1993

akryl, płótno; 85 x 105 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'93.