Nr katalogowy: 1310

Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)

Nr katalogowy: 1310

Słoneczne odbicie, 1997

olej, płyta; 29 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: S Mazuś 97;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem obrazu i numerem 3276.