Nr katalogowy: 353

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 353
Zmartwychwstały, 1989
akwarela, tusz, piórko, karton; 15 x 10,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 89 T Rudowicz (ołówkiem);
na odwrocie napis autorski...