Nr katalogowy: 315

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 315
Wyrób obuwia, 1995
olej, płótno; 106 x 153 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1995 (w okręgu) / „Wyrób obuwia” / 106 x 153 cm, olej