Nr katalogowy: 308

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 308
Sygnały, 1983
olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Tchórzewski '83;