Nr katalogowy: 351

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 351
Regeneration
litografia, papier; 42 x 39 cm;
sygn., opisana i numerowana u dołu: 16/300 "Regeneration" / "0" W.SIUDMAK;