Nr katalogowy: 335

Iwan KULIK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 335
Bez tytułu, 2003
olej, płótno, 141 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
na odwrocie opis autorski: Iwan / Kulik / 2003 r.