Nr katalogowy: 333

Juliusz JONIAK

Nr katalogowy: 333
Martiques, 2016
olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16.
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / "MARTIQUES'16" / 2016.