Nr katalogowy: 328

Hanna ŻUŁAWSKA (1909-1989)

Nr katalogowy: 328
Tłum na ulicy, 1965
olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d: H. ŻUŁAWSKA / 65.