Nr katalogowy: 326

Adam Aron MUSZKA (1914-2005)

Nr katalogowy: 326
Przed koncertem - Trio, przed 1964
olej, płyta; 84 x 66 cm;
sygn. p. d.: MUSZKA;
na odwrocie nalepka z CBWA z 1964 r., z autorem, tytułem: Przed koncertem
i techniką w...