Nr katalogowy: 324

Włodzimierz KUNZ (1926-2002)

Nr katalogowy: 324
Pejzaż letni
olej, płótno; 81 x 99,5 cm; sygn. p. d.: WŁ. KUNZ;
na odwrocie stempel wywozowy z numerem poniżej.