Nr katalogowy: 315

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

Nr katalogowy: 315
Kompozycja, 1957
olej, płótno; 46 x 56 cm;
na odwrocie opis: ZIEMSKI / 57;
Obraz przed konserwacją.