Nr katalogowy: 313

Agnieszka NIZIURSKA (ur. 1955)

Nr katalogowy: 313
Czwarta sosna, 1994
olej, płótno; 150 x 105 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: [strzałka] GÓRA / AGNIESZKA / NIZIURSKA /