Nr katalogowy: 412

Bartosz HADRYŚ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 412
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 105,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: BARTOSZ HADRYŚ-2015.