Nr katalogowy: 411

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 411
Głowa X, 2003
olej, płótno; 159 x 95 cm;
na odwrocie opis autorski: LECH KOŁODZIEJCZYK / OLEJ / pt. GŁOWA X / 2003.